UX/UI Designer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko UX/UI Designer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko UX/UI Designer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko UX/UI Designera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się UX/UI Designer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi UX/UI Designer?

UX/UI Designer odpowiada za budowę doświadczeń użytkowników stron internetowych i aplikacji. Zna techniki budowy interfejsów i ścieżek użytkowników, potrafi przeprowadzać badania zachowań i implementować zmiany na ich podstawie. To jego praca buduje doświadczenie z produktem i często wpływa na to, czy klient do nas wróci, czy nie.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy kreatywnego UX/UI Designera, który będzie odpowiedzialny za projektowanie intuicyjnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika dla naszych aplikacji. Oczekujemy osoby, która pasjonuje się tworzeniem przejrzystych i estetycznych projektów oraz stale poszukuje nowych inspiracji i rozwiązań w świecie designu. Jeśli lubisz wyzwania i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zapraszamy Cię do aplikowania. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w projektowaniu interfejsów użytkownika
  • Znajomość narzędzi do projektowania (np. Adobe XD, Sketch, Figma)
  • Umiejętność tworzenia wireframe'ów i prototypów
  • Zrozumienie zasad UX/UI oraz trendów w designie
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z klientem
  • Znajomość technologii webowych (HTML, CSS)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane)

Zadania:

  • Projektowanie interfejsów użytkownika zgodnie z wymaganiami klienta
  • Tworzenie prototypów i wireframe'ów
  • Testowanie i optymalizacja interfejsów pod kątem użyteczności i dostępności
  • Współpraca z zespołem developerskim w celu implementacji projektów
  • Analiza i interpretacja danych dotyczących użyteczności interfejsów
  • Opracowywanie dokumentacji dotyczącej projektowanych rozwiązań

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 6000 - 10000 zł brutto miesięcznie, zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do platformy e-learningowej
  • Wyjścia integracyjne i eventy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla UX/UI Designer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy