Front-end Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Front-end Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Front-end Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Front-end Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Front-end Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Front-end Developer?

Front-end Developer jest odpowiedzialny za implementację elementów wizualnych, które są widoczne dla użytkowników i z którymi wchodzą oni w interakcję w aplikacji lub stronie internetowej. Optymalizuje działanie projektów pod jak najkrótsze czasy ładowania, czy np. responsywność. Ma wiedzę w zakresie budowy interfejsów i doświadczeń użytkownika.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy Front-end Developera, który będzie odpowiedzialny za tworzenie interaktywnych i atrakcyjnych interfejsów użytkownika. Jeśli jesteś pasjonatem nowoczesnych technologii webowych i chcesz rozwijać się w obszarze projektowania aplikacji internetowych, to ta praca jest dla Ciebie. Dołącz do naszej ekipy i sprawdź poniżej, co mamy do zaoferowania oraz czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy jako Front-end Developer
  • Znajomość języków programowania webowego (HTML, CSS, JavaScript)
  • Umiejętność pracy z frameworkami front-endowymi (np. React, Angular, Vue.js)
  • Zrozumienie zasad projektowania responsywnych i dostępnych stron internetowych
  • Znajomość narzędzi do zarządzania kodem źródłowym (np. Git)
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikacji z innymi działami
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub pokrewne
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Tworzenie interaktywnych interfejsów użytkownika z wykorzystaniem HTML, CSS i JavaScript
  • Współpraca z zespołem projektowym w celu dostarczania nowych funkcji i rozwiązań
  • Testowanie i debugowanie aplikacji front-endowych
  • Optymalizacja wydajności i responsywności stron internetowych
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznym środowisku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w przedziale od 8000 do 15000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet szkoleń dostosowany do potrzeb rozwojowych
  • Integracje firmowe i wyjazdy integracyjne
  • Karta Multisport
  • Dodatkowe dni wolne (np. na urodziny)
  • Wsparcie w rozwoju osobistym (np. kursy językowe, coaching)
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Front-end Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy