Wypróbuj darmowe konto!

Przekonaj się, jak Traffit pomaga zatrudniać najlepszych kandydatów, automatyzować procesy, analizować wyniki i obniżać koszty!

warning Musisz zaakceptować regulamin.
warning Wszystkie pola muszą być uzupełnione.
warning Wystąpił błąd serwera, skontaktuj się z nami: [email protected]

Jak masz na imię?

Podaj swoje nazwisko.

Na podany adres e-mail wyślemy szczegóły dotyczące Twojego konta.

[więcej]
vw randstad toyota bat

Zaufało nam już ponad 5000 rekruterów
w 15 krajach.

Traffit to nowoczesny i elastyczny system, który nie tylko wspiera rekrutacje, ale przede wszystkim pozwala budować solidne podstawy candidate experience. Jego ogromną zaletą jest elastyczność w konfigurowaniu, która bardzo pomaga w projektowaniu unikalnego podejścia do kandydatów. Co więcej, zespół Traffit z uwagą słucha potrzeb klientów i jest otwarty na wdrażanie nowych pomysłów, dzięki czemu system ten rozwija się wraz z naszą strategią. Traffit to zdecydowanie dobry wybór!
Agnieszka Niemirowicz
Traffit umożliwia automatyzację procesu rekrutacji, a dzięki temu ograniczenie wielu czaso- i kosztochłonnych działań. Dzięki Traffitowi można także łatwiej mierzyć skuteczność prowadzonych działań oraz kontrolować wymagania dotyczące RODO. System jest intuicyjny i można go dostosować do własnych potrzeb, a dodatkowo cały czas się rozwija. Polecam Traffit zarówno firmom rekrutacyjnym, jak i wewnętrznym działom HR.
Natalia Bogdan