Specjalista ds. marketingu

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Specjalista ds. marketingu? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Specjalista ds. marketingu?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Specjalisty ds. marketingu i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Specjalista ds. marketingu. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Specjalista ds. marketingu?

Specjalista ds. marketingu zajmuje się planowaniem, koordynacją i realizacją działań marketingowych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy do naszego zespołu Specjalisty ds. marketingu, pasjonata nowoczesnych strategii promocyjnych, który doskonale czuje się w świecie marketingu cyfrowego. Jeśli jesteś osobą z kreatywnym podejściem do promocji, lubisz wyzwania i chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze marketingu
  • Znajomość narzędzi i strategii marketingowych
  • Dobra znajomość obsługi programów graficznych (np. Adobe Photoshop, Illustrator)
  • Umiejętność tworzenia i prowadzenia kampanii reklamowych w mediach społecznościowych
  • Analityczne myślenie oraz umiejętność interpretacji danych
  • Dobra organizacja pracy oraz umiejętność zarządzania czasem
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • Kreatywność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość narzędzi do analizy rynku i konkurencji
  • Chęć ciągłego doskonalenia swoich umiejętności
  • Umiejętność szybkiego przyswajania nowych technologii i trendów w marketingu
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej
  • Planowanie, wdrażanie i monitorowanie kampanii reklamowych
  • Analiza efektywności działań marketingowych
  • Tworzenie treści promocyjnych (teksty, grafiki, wideo)
  • Organizacja i koordynacja wydarzeń promocyjnych
  • Monitorowanie trendów na rynku i dostosowywanie strategii
  • Współpraca z zespołem kreatywnym i sprzedażowym
  • Dbanie o wizerunek firmy w mediach społecznościowych
  • Tworzenie raportów i prezentacji dotyczących działań marketingowych

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w wysokości 5000-8000 zł brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole
  • Mozliwość wyjazdów na konferencje i szkolenia branżowe
  • Benefity sportowe (karta multisport)
  • Pakiet rekreacyjny (karty rabatowe, vouchery na kulturę)
  • Możliwość udziału w projektach innowacyjnych
  • Program motywacyjny
  • Praca w przyjaznym i kreatywnym środowisku
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Specjalista ds. marketingu?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy