Project Manager

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Project Manager? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Project Manager?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Project Managera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Project Manager. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Project Manager?

Project Manager zajmuje się zarządzaniem projektami, czuwa nad wszystkimi etapami realizacji projektu, zarządza zespołem oraz zadaniami. Tworzy również dokumentację projektową, kontroluje budżet, jest także odpowiedzialny za terminowe zakończenie wszystkich etapów projektu.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy do naszego zespołu Project Managera, osoby zafascynowanej zarządzaniem projektami oraz koordynacją działań. Jako Project Manager będziesz odpowiedzialny za planowanie, nadzorowanie i realizację projektów, zapewniając ich skuteczne i terminowe zakończenie. Jeśli jesteś osobą, która potrafi skutecznie zarządzać zadaniami, koordynować pracę zespołu oraz podejmować szybkie decyzje, to ta praca jest dla Ciebie. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • Znajomość technik planowania i monitorowania projektów
  • Umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność zarządzania czasem i zasobami
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z zarządzaniem lub informatyką)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Analityczne myślenie
  • Certyfikat Prince2 lub PMP będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Planowanie i monitorowanie postępów projektów
  • Koordynacja pracy zespołu projektowego
  • Zarządzanie budżetem projektu
  • Rozwiązywanie problemów i unikanie opóźnień
  • Tworzenie raportów i dokumentacji związanej z projektem
  • Komunikacja z klientami i dostawcami
  • Zarządzanie ryzykiem projektowym
  • Ustalanie celów projektu i realizacja planów działania
  • Wdrażanie strategii doskonalenia procesów projektowych
  • Organizowanie spotkań i prezentacji projektowych

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale 8000 - 12000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach
  • Pakiet rekreacyjny
  • Wsparcie w osiąganiu celów zawodowych
  • Program bonusowy oparty na wynikach
  • Integracyjne wyjazdy i spotkania firmowe
  • Dostęp do platformy edukacyjnej
  • Benefity sportowe (np. karta Multisport)
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Project Manager?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy