Paid Social Specialist

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Paid Social Specialist? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Paid Social Specialist?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Paid Social Specialist i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Paid Social Specialist. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Paid Social Specialist?

Paid Social Specialist zajmuje się prowadzeniem płatnych kampanii w social mediach dla firm.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Paid Social Specialist, osoby, która kocha eksplorować możliwości reklamowe na platformach społecznościowych i potrafi skutecznie zarządzać budżetem reklamowym. Jeśli jesteś entuzjastą nowych trendów w social mediach i masz doświadczenie w kreowaniu efektywnych kampanii reklamowych, dołącz do nas! Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych na platformach społecznościowych
  • Znajomość narzędzi reklamowych, takich jak Facebook Ads, Google Ads, LinkedIn Ads
  • Analityczne myślenie i umiejętność interpretacji danych
  • Zdolność do optymalizacji kosztów i efektywnego wykorzystania budżetu reklamowego
  • Umiejętność tworzenia kreatywnych i skutecznych treści reklamowych
  • Dobra organizacja pracy i umiejętność zarządzania czasem
  • Chęć ciągłego rozwoju i nauki nowych narzędzi i strategii reklamowych
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność i umiejętność myślenia poza schematami
  • Znajomość narzędzi analitycznych, takich jak Google Analytics
  • Umiejętność kreowania raportów i prezentacji
  • Skuteczne negocjacje z partnerami zewnętrznymi
  • Doświadczenie w obszarze e-commerce będzie dodatkowym atutem

Zadania:

  • Zarządzanie kampaniami reklamowymi na platformach społecznościowych
  • Optymalizacja kosztów kampanii i monitorowanie ich skuteczności
  • Tworzenie strategii reklamowych odpowiadających celom biznesowym
  • Kreowanie i dostosowywanie treści reklamowych do grup docelowych
  • Monitorowanie trendów i nowości na rynku reklamowym
  • Analiza danych i przygotowywanie raportów z efektywności kampanii
  • Współpraca z zespołem marketingowym oraz zewnętrznymi agencjami reklamowymi
  • Badanie konkurencji i identyfikacja nowych możliwości promocji
  • Ustalanie celów i KPI dla poszczególnych kampanii
  • Testowanie nowych rozwiązań i narzędzi reklamowych
  • Dbanie o spójność wizerunku marki na platformach społecznościowych

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 5000-8000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kartę Multisport
  • Finansowanie kursów i szkoleń
  • Przyjazne środowisko pracy i możliwość rozwoju zawodowego
  • Pakiet rekreacyjny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Możliwość pracy w inspirującym środowisku
  • Benefity dodatkowe: dofinansowanie do abonamentu na platformy edukacyjne, karty podarunkowe na święta firmowe, cotygodniowe spotkania integracyjne
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Paid Social Specialist?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy