Chief Marketing Officer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Chief Marketing Officer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Chief Marketing Officer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko CMO (Chief Marketing Officer) i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się CMO (Chief Marketing Officer). Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Chief Marketing Officer?

Chief Marketing Officer zarządza całością działań marketingowych w organizacji. Jest odpowiedzialny za pracę działów marketingowych i strategię marketingową firmy. Odpowiednikiem tego stanowiska może być Dyrektor Marketingu.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Chief Marketing Officera, czyli lidera w dziedzinie marketingu. Szukamy osoby, która będzie odpowiedzialna za strategiczne zarządzanie i rozwój naszej marki. Jeśli jesteś kreatywnym myślicielem, potrafisz inspirować innych i masz doświadczenie w budowaniu marki, dołącz do nas! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w branży marketingowej
  • Zarządzanie zespołem marketingowym
  • Tworzenie strategii marketingowych zgodnych z celami biznesowymi
  • Planowanie i wdrażanie kampanii marketingowych
  • Analiza danych rynkowych i trendów
  • Koordynacja działań marketingowych z innymi działami firmy
  • Umiejętność negocjacji i budowania relacji biznesowych
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi marketingowych
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z marketingiem
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Angielski na poziomie komunikatywnym
  • Kreatywność i innowacyjne podejście do problemów
  • Umiejętność analizy danych i raportowania
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Otwartość na zmiany i chęć ciągłego rozwoju

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Koordynacja działań marketingowych z innymi działami
  • Monitorowanie wyników kampanii i analiza efektywności działań
  • Planowanie i organizacja wydarzeń marketingowych
  • Budowanie i rozwijanie relacji z klientami i partnerami biznesowymi
  • Tworzenie materiałów marketingowych (np. prezentacje, broszury, materiały promocyjne)
  • Analiza rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie raportów i analiz marketingowych dla zarządu
  • Udział w strategicznych decyzjach dotyczących rozwoju firmy
  • Monitorowanie i rozwój wizerunku marki

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 15 000 - 25 000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Bonusy za osiągane wyniki
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta MultiSport
  • Pakiet socjalny
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość udziału w ciekawych projektach marketingowych
  • Wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Chief Marketing Officer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy