Brand Manager

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Brand Manager? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Brand Manager?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Brand Managera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Brand Manager. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Brand Manager?

Brand Manager zajmuje się budowaniem świadomości marki poprzez skoordynowane działania marketingowe. Osoba na tym stanowisku jest odpowiedzialna za ujednolicenie strategii marketingowej oraz analizę trendów rynkowych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Brand Managera, który będzie odpowiedzialny za rozwój i zarządzanie marką naszej firmy. Szukamy kreatywnej osoby, która potrafi pomysłowo budować wizerunek marki oraz angażować klientów poprzez różnorodne działania marketingowe. Jeśli jesteś zmotywowany, pełen pomysłów i gotowy na wyzwania, dołącz do nas! Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w marketingu, preferowana specjalizacja w zakresie brandingu
  • Umiejętność kreatywnego myślenia i generowania innowacyjnych pomysłów
  • Dobra znajomość narzędzi i strategii marketingowych
  • Zdolność analizy rynku i konkurencji
  • Umiejętność zarządzania projektem
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość technik budowania wizerunku marki
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z marketingiem)
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość na nowe technologie i trendy w branży marketingowej
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Analityczne myślenie i umiejętność podejmowania decyzji
  • Elastyczność i umiejętność radzenia sobie w dynamicznym środowisku pracy
  • Kreatywność i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

Zadania:

  • Tworzenie i realizacja strategii marketingowej marki
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Monitorowanie wizerunku marki i działań konkurencji
  • Planowanie i koordynacja kampanii reklamowych i promocyjnych
  • Organizacja wydarzeń promocyjnych i sponsorowanych
  • Analiza efektywności działań marketingowych
  • Współpraca z zespołem kreatywnym i agencjami reklamowymi
  • Tworzenie materiałów marketingowych (np. broszur, ulotek, banerów)
  • Obsługa mediów społecznościowych i budowanie zaangażowania użytkowników
  • Analiza danych i raportowanie wyników działań marketingowych
  • Kontakt z mediami i dziennikarzami
  • Wsparcie sprzedaży poprzez marketingowe działania wspierające

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 7000-12000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Bonusy za osiągane wyniki
  • Szkolenia i wsparcie w rozwoju zawodowym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta multisport
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Przyjazna atmosfera pracy
  • Możliwość udziału w projektach marketingowych i brandingowych
  • Współpraca z doświadczonym zespołem specjalistów
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Brand Manager?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy