Senior Python Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior Python Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior Python Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior Python Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Python Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Senior Python Developer?

Senior Python Developer potrafi rozwijać różne aplikacje i usługi (tworzenie oprogramowania czy operacje na big data) przy wykorzystaniu tego popularnego języka. Doskonale radzi sobie w tworzeniu rozwiązań back-endowych, a także wdrażaniu komponentów front-endowych. Jest wsparciem dla mniej doświadczonych członków zespołu.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy doświadczonego Senior Python Developera, który będzie odpowiedzialny za rozwój zaawansowanych aplikacji i systemów informatycznych opartych na języku Python. Jeśli jesteś pasjonatem programowania i tworzenie skalowalnych i funkcjonalnych rozwiązań IT stanowi dla Ciebie wyzwanie, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu w języku Python
  • Znajomość frameworków takich jak Django, Flask lub FastAPI
  • Umiejętność pracy z bazami danych SQL oraz NoSQL
  • Znajomość narzędzi do kontroli wersji (GIT)
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji webowych
  • Umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • Dokładność i dbałość o jakość kodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych aplikacji w języku Python
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu dostarczania i projektowania nowych funkcji
  • Diagnozowanie i usuwanie błędów w aplikacjach
  • Testowanie i optymalizacja wydajności aplikacji
  • Ciągłe wprowadzanie nowych funkcjonalności
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 9000-15000 PLN brutto miesięcznie, zależnie od umiejętności i doświadczenia
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w interesujących projektach i możliwości rozwoju zawodowego
  • Karta Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnet do siłowni)
  • Owoce w biurze
  • Integracyjne wyjścia i eventy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior Python Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy