Senior PHP Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Senior PHP Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Senior PHP Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Senior PHP Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Senior PHP Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Senior PHP Developer?

Senior PHP Developer zajmuje się projektowaniem, rozwijaniem i zarządzaniem aplikacjami i rozwiązaniami systemowymi w języku PHP.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do swojego zespołu poszukujemy doświadczonego Senior PHP Developera, entuzjastę technologii, który bezproblemowo korzysta z PHP-owych rozwiązań w prowadzonych projektach. Jeśli jesteś osobą zainteresowaną nowinkami technologicznymi i wciąż poszukujesz nowych źródeł wiedzy, chętnie powitamy Cię na naszym pokładzie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe w programowaniu w PHP
  • Znajomość frameworków PHP, takich jak Symfony, Laravel, czy Zend Framework
  • Znajomość języków front-endowych: HTML, CSS, JavaScript
  • Umiejętność pracy z bazami danych SQL (np. MySQL, PostgreSQL)
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem aplikacji internetowych
  • Dobra znajomość systemów kontroli wersji (GIT)
  • Zdolność do pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dokładność i dbałość o jakość kodu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Zadania:

  • Projektowanie i rozwój zaawansowanych aplikacji internetowych w PHP
  • Współpraca z zespołem programistycznym w celu dostarczania nowych funkcji i rozwiązań
  • Diagnozowanie i naprawianie błędów w aplikacjach
  • Testowanie oraz optymalizacja wydajności aplikacji
  • Ciągłe wprowadzanie nowych funkcjonalności i usprawnień
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia w zależności od umiejętności i doświadczenia, w zakresie 8000-14000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Udział w ciekawych projektach oraz możliwości rozwoju zawodowego
  • Karta Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (m.in. karnet do siłowni)
  • Owoce w biurze
  • Wyjścia integracyjne i eventy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Senior PHP Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy