Scrum Master

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Scrum Master? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Scrum Master?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Scrum Master i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Scrum Master. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspirację 🙂

Co robi Scrum Master?

Rolą Scrum Mastera jest zarządzanie pracą Scrumowego Teamu. Zajmuje się przestrzeganiem, by zadania były realizowane zgodnie z koncepcją scrumową, usuwa przeszkody, które stają na drodze realizacji projektu, zapewnia wsparcie zespołowi, motywuje go i wspiera, rozwiązuję codzienne problemy.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy osoby na stanowisko Scrum Mastera, która będzie odpowiedzialna za efektywne zarządzanie procesem wytwarzania oprogramowania w zespole. Jeśli jesteś entuzjastą metodyki Agile, masz doświadczenie w pracy jako Scrum Master i potrafisz doskonale motywować zespół do osiągania celów projektowych, dołącz do naszego zespołu. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy od kandydatów na to stanowisko.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie jako Scrum Master lub w podobnej roli
  • Certyfikat Scrum Mastera (np. PSM I, CSM)
  • Umiejętność prowadzenia efektywnych spotkań Scrum, sprint planningów, retrospektyw, itp.
  • Znajomość narzędzi wspierających zarządzanie projektem, takich jak Jira, Trello, itp.
  • Zdolność do identyfikowania i rozwiązywania problemów w zespole oraz usuwania przeszkód
  • Umiejętność komunikacji i współpracy w zespole oraz z interesariuszami projektu
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z informatyką lub zarządzaniem projektem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację

Zadania:

  • Zarządzanie procesem rozwoju oprogramowania w oparciu o metodyki Agile/Scrum
  • Utrzymywanie wysokiej jakości pracy zespołu i motywowanie go do osiągania celów
  • Monitorowanie postępu prac, identyfikowanie i usuwanie przeszkód
  • Współpraca z interesariuszami projektu w celu zrozumienia ich potrzeb i oczekiwań
  • Prowadzenie regularnych spotkań zespołu i raportowanie postępów
  • Wdrażanie najlepszych praktyk z zakresu Agile i ciągłe doskonalenie procesów

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzeń: 8000-14000 PLN brutto na podstawie doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wsparcie w rozwoju zawodowym, w tym dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Karty MultiSport
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnety na siłownię)
  • Mentoring i wsparcie ze strony doświadczonych Scrum Masterów
  • Atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi i innowacyjności
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Scrum Master?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy