Game Developer

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Game Developer? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Game Developer?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Game Developera i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się Game Developer. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi Game Developer?

Game Developer jest odpowiedzialny za tworzenie gier komputerowych od koncepcji po stworzenie wydajnych, czystych kodów i ciekawych efektów audiowizualnych. To praca przy różnych momentach rozwoju produktu i różnych jego szczegółach, wliczając w to np. pracę nad optymalizacją silnika gry, lub jego tworzenie.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy do naszego zespołu Game Developera - pasjonata tworzenia gier, który kocha wyzwania i ciągle poszukuje nowych pomysłów na rozwiązanie problemów. Jeśli jesteś osobą kreatywną, zainteresowaną technologią oraz masz doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu gier, to ta oferta jest dla Ciebie. Dołącz do naszej załogi i sprawdź poniżej, co oferujemy oraz czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość języków programowania takich jak C++, C# lub Java
  • Znajomość narzędzi do tworzenia gier, np. Unity lub Unreal Engine
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Analityczne myślenie i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem interfejsów użytkownika w grach
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów, preferowane kierunki związane z informatyką, grami komputerowymi lub pokrewnymi
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Projektowanie i rozwijanie gier komputerowych
  • Tworzenie grafiki i animacji dla gier
  • Implementacja mechanik gry i interfejsu użytkownika
  • Testowanie i optymalizacja gier pod kątem wydajności i płynności działania
  • Diagnozowanie i naprawianie błędów w grach
  • Współpraca z innymi członkami zespołu, w tym z grafikami, testerami i deweloperami
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej

Co oferujemy?

  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności
  • Widełki wynagrodzenia adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Benefity sportowe (karta MultiSport)
  • Integracje firmowe i wyjścia rekreacyjne
  • Możliwość rozwoju zawodowego i uczestnictwa w szkoleniach branżowych
  • Pakiet ubezpieczenia na życie
  • Abonament na platformę do nauki online
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Game Developer?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy