CTO (Chief Technology Officer)

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko CTO (Chief Technology Officer)? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko CTO (Chief Technology Officer)?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko CTO (Chief Technology Officer) i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci – czym zajmuje się CTO (Chief Technology Officer). Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości – lub jako inspiracji 🙂

Co robi CTO (Chief Technology Officer)?

Chief Technology Officer jest odpowiedzialny za rozwój strategii technologicznej firmy, tworzenie i wdrażanie usprawnień oraz nowych rozwiązań i systemów. Sprawuje też nadzór nad optymalizacją używania technologii w organizacji.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Poszukujemy doświadczonego Chief Technology Officer, który będzie kierować działem technologicznym naszej firmy. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie i realizację strategii technologicznej, zarządzanie zespołem programistów oraz nadzór nad rozwojem i utrzymaniem systemów informatycznych. Jeśli jesteś liderem technologicznym, pasjonujesz się innowacjami i chcesz mieć realny wpływ na rozwój technologiczny naszej firmy, dołącz do naszego zespołu. Zapoznaj się poniżej z ofertą pracy i oczekiwaniami dotyczącymi tego stanowiska.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku CTO lub równoważnym
  • Znajomość nowoczesnych technologii IT i trendów rynkowych
  • Umiejętność zarządzania zespołem programistów oraz projektantów
  • Doskonała znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem informatycznym
  • Umiejętność opracowywania i wdrażania strategii technologicznej
  • Analityczne myślenie oraz zdolność do podejmowania strategicznych decyzji
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub informatyczne
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Opracowywanie i realizacja strategii technologicznej firmy
  • Zarządzanie zespołem technicznym, w tym rekrutacja, szkolenia i ocena pracowników
  • Utrzymywanie i rozwijanie istniejących systemów informatycznych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu identyfikacji i wdrażania nowych rozwiązań technologicznych
  • Monitorowanie i analiza nowych technologii oraz ich potencjalnego wpływu na działalność firmy
  • Wdrażanie procedur zapewniających bezpieczeństwo i ochronę danych firmy

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 15 000 - 25 000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Mobilność międzynarodowa
  • Udział w interesujących projektach technologicznych
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Integracje firmowe i wyjazdy integracyjne
  • Pakiet sportowy (np. karta MultiSport)
  • Benefity świąteczne i okolicznościowe
  • Wsparcie w rozwoju osobistym (np. kursy językowe, szkolenia)
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla CTO (Chief Technology Officer)?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy