HR Onboarding Specialist

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko HR Onboarding Specialist? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko HR Onboarding Specialist?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko HR Onboarding Specialist i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się HR Onboarding Specialist. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi HR Onboarding Specialist?

HR Onboarding Specialist zajmuje się czuwaniem nad procesem wdrażania nowych pracowników.. Tworzy modele onboardingu i czuwa nad jego efektywnością.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Szukamy Specjalisty ds. Onboardingu HR, który będzie odpowiedzialny za profesjonalne wprowadzanie nowych pracowników do firmy oraz zapewnianie im wsparcia w procesie adaptacji. Poszukujemy osoby z pasją do pracy z ludźmi oraz umiejętnością tworzenia przyjaznej atmosfery w miejscu pracy. Jeśli lubisz pomagać innym w integracji z zespołem oraz masz zdolności organizacyjne, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź poniżej co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w procesie onboardingu lub w pracy w dziale HR
  • Doskonała organizacja pracy i umiejętność planowania
  • Komunikatywność i umiejętność budowania relacji interpersonalnych
  • Dbałość o szczegóły i skrupulatność w działaniu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z zarządzaniem personelem lub psychologią pracy
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Przygotowywanie i wdrażanie programów onboardingowych dla nowych pracowników
  • Koordynacja procesu wprowadzania nowych pracowników do struktury organizacyjnej firmy
  • Organizacja spotkań integracyjnych oraz innych wydarzeń dla nowych pracowników
  • Zarządzanie dokumentacją związaną z procesem zatrudniania nowych pracowników
  • Monitorowanie i analiza efektywności procesu onboardingu

Co oferujemy?

  • Widełki wynagrodzenia: 5000-8000 PLN brutto miesięcznie
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczne godziny pracy
  • Program szkoleń i rozwoju zawodowego
  • Premie za osiągnięcie celów
  • Karta Multisport
  • Pakiet rekreacyjny (np. karnet na siłownię)
  • Wsparcie w rozwoju osobistym (np. coaching)
  • Możliwość udziału w wyjazdach integracyjnych i eventach firmowych
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla HR Onboarding Specialist?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy