Hiring Specialist

Rozpoczynasz rekrutację na stanowisko Hiring Specialist? Skorzystaj z naszego uniwersalnego szablonu oferty, oszczędzając sobie czas.

Rekrutujesz na to stanowisko?

Rekrutujesz na stanowisko Hiring Specialist?

Rozpoczynasz w swojej firmie rekrutację na stanowisko Hiring Specialist i zastanawiasz się, jak podejść do napisania oferty pracy? Jesteśmy tu, by Ci pomóc. Przygotowaliśmy dla Ciebie poniżej małą ściągę, która wyjaśni Ci — czym zajmuje się Hiring Specialist. Gdy już ją przeczytasz – śmiało skorzystaj z naszego szablonu oferty pracy w swojej rekrutacji. W całości — lub jako inspiracji 🙂

Co robi Hiring Specialist?

Hiring Specialist zajmuje się całym cyklem zatrudniania pracownika od rekrutacji po onboarding. Hiring Specialist dba o wizerunek pracodawcy, bierze też udział w tworzeniu planów rekrutacyjnych.

Dzieki integracji z LinkedIn Jobs i stroną kariera możesz opublikować to ogłoszenie za darmo.

Rola w organizacji:

Do naszego zespołu poszukujemy Hiring Specialist, który będzie odpowiedzialny za proces selekcji i rekrutacji pracowników. Osoba na tym stanowisku będzie aktywnie poszukiwać nowych talentów, prowadzić rozmowy kwalifikacyjne oraz współpracować z innymi działami firmy w celu zapewnienia odpowiedniego dopasowania kandydatów do oferowanych stanowisk. Jeśli jesteś osobą kreatywną, lubisz nawiązywać kontakty z ludźmi i masz doświadczenie w obszarze rekrutacji, to zapraszamy do aplikowania. Sprawdź poniżej, co oferujemy i czego oczekujemy na tym stanowisku.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowisku rekrutacyjnym
  • Znajomość technik rekrutacyjnych i prowadzenia rozmów kwalifikacyjnych
  • Umiejętność pozyskiwania kandydatów z różnych źródeł (portale rekrutacyjne, sieci społecznościowe, rekomendacje)
  • Skuteczność w budowaniu relacji z kandydatami i tworzeniu pozytywnego doświadczenia rekrutacyjnego
  • Dokładność i terminowość w realizacji zadań rekrutacyjnych
  • Znajomość przepisów dotyczących rekrutacji i ochrony danych osobowych
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe)
  • Biegła znajomość języka angielskiego

Zadania:

  • Analiza potrzeb kadrowych i opracowywanie strategii rekrutacji
  • Prowadzenie procesu rekrutacji od momentu pozyskania zgłoszeń do zatrudnienia
  • Tworzenie i publikacja ogłoszeń o pracę
  • Selekcja CV oraz przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych
  • Współpraca z działami wewnętrznymi w celu określenia wymagań stanowiska i profilu kandydata
  • Zarządzanie bazą danych kandydatów
  • Monitorowanie efektywności działań rekrutacyjnych
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących procesu rekrutacji

Co oferujemy?

  • Wynagrodzenie w przedziale od 4500 do 6000 zł brutto
  • Umowa o pracę lub B2B
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość pracy zdalnej lub hybrydowej
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń
  • Bonusy za osiągane cele rekrutacyjne
  • Opieka nad zwierzętami w czasie urlopu
  • Możliwość skorzystania z karty multisport
  • Integracyjne wyjścia i imprezy firmowe
Jesteś gotowy na opublikowanie ogłoszenia dla Hiring Specialist?
LinkedIn, Talent.com, strona kariera – zamieść swoje ogłoszenie za darmo.

Podobne opisy stanowisk pracy