Nowości w TRAFFIT

Nowości w Traffit (tydzień 36)

Cóż nowego w Trafficie?

Nowe funkcje

Po pierwsze, dodaliśmy możliwość dezaktywowania procesów rekrutacyjnych (workflows). Od teraz, edytując ustawienia danego workflow, możecie skorzystać z przełącznika Aktywny/Nieaktywny. Dezaktywowany workflow nie będzie się wyświetlał podczas tworzenia nowych rekrutacji, jednak wciąż będzie widoczny z poziomu raportów oraz podczas wyszukiwania kandydatów według rekrutacji.

Po drugie, wprowadziliśmy automatyczną dezaktywację klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w ramach aktualnej rekrutacji w sytuacji, gdy dana rekrutacja jest zamykana. W przypadku gdy rekrutacja ta będzie wznawiana, klauzule zostaną ponownie aktywowane dla wszystkich kandydatów z wyjątkiem tych, którzy zostali już zatrudnieni w tej rekrutacji.

Po trzecie, w module Klienci dodaliśmy nową listę osób kontaktowych, zbierającą wszystkie takie osoby z Waszego konta Traffit. Listę tę możecie przeszukiwać, a przy konkretnych nazwiskach macie opcje umówienia spotkania oraz wysłania e-maila.

Po czwarte, dodaliśmy opcję alfabetycznego sortowania kandydatów dodanych z e-maili – cenimy przejrzystość 🙂

Po piąte, przy zmianie języka ogłoszenia wyświetlamy pop-up informujący o załadowaniu dostępnych klauzul dotyczących przetwarzania danych osobowych w danym języku.

 

Poprawki

Wprowadziliśmy także kilka poprawek, które na pewno jeszcze bardziej ułatwią Wam pracę z Traffitem:

  • Naprawiliśmy błąd występujący podczas zapisywania wydarzenia w kalendarzu oraz zapisywania zmian w procesach rekrutacyjnych.
  • Usprawniliśmy wyświetlanie wyników wyszukiwania.
  • Poprawiliśmy zachowanie kursora podczas pisania treści ogłoszenia.

Co myślicie o najnowszych ulepszeniach? Dajcie znać w komentarzach!

You Might Also Like