Nowości w TRAFFIT

Nowości w Traffit (tydzień 34)

Co nowego w Trafficie?

 

Nowe funkcje

Po pierwsze, w raporcie rekrutacji, o którym obszernie pisaliśmy ostatnio, dodaliśmy możliwość zawężania wyświetlanych danych wg dat. Wystarczy skorzystać z filtru Data od i Data do, by zobaczyć informacje jedynie dla wybranego okresu:

Po drugie, w sytuacji gdy kandydaci aplikują kilka razy na to samo ogłoszenie z kilku źródeł, to pokazujemy wszystkie te źródła, a nie tylko ostatnie. Dzięki temu Wasze raporty skuteczności ogłoszeń rekrutacyjnych nie będą przekłamane:

Po trzecie, do profilu kandydata w miejscu, w którym podajemy trzy ostatnie rekrutacje, dodaliśmy informację o statusie rekrutacji Zamknięta.

Po czwarte, w formularzach stworzonych przed wejściem w życie RODO zaktualizowaliśmy dotychczasową domyślną klauzulę na nowe, zgodne z ww. rozporządzeniem, konfigurowalne w ustawieniach konta:

Po piąte, zablokowaliśmy tzw. multiclick, czyli duplikujące się zapytania wysyłane przez użytkowników, którzy nerwowo klikają myszką 😉

Po szóste wreszcie, usunęliśmy komunikat o opłacie przy publikacji ogłoszenia na OLX, jako że od 1 sierpnia br. klienci wykupują ogłoszenia bezpośrednio w tym serwisie w formie pre-paid.

 

Poprawki

Poza tym wprowadziliśmy też kilka poprawek, które na pewno jeszcze bardziej ułatwią Wam pracę z Traffitem:

  •    Usunęliśmy problemy z filtrowaniem w historii emailowej na profilu kandydata, w wyszukiwarce PRO oraz w rekrutacjach.
  •    Poprawiliśmy działanie kreatora formularza pobierania zgód.
  •    Naprawiliśmy błędy występujące podczas przypisywania kandydatów do rekrutacji oraz zapisywania aktywności sprzedażowej.
  •    Naprawiliśmy drobne błędy w wyświetlaniu danych w profilu kandydata.
  •    Poprawiliśmy wyświetlanie pól i wykresów w raporcie rekrutacji.

Co myślicie o najnowszych ulepszeniach? Dajcie znać w komentarzach!

You Might Also Like