Nowości w TRAFFIT

Nowości w Traffit (tydzień 31)

Co nowego w Trafficie?

Nowe funkcje

Po pierwsze, wprowadziliśmy duże zmiany w generatorze strony Kariera. Przede wszystkim uprościliśmy go i poprawiliśmy estetykę efektu końcowego. Nie ukrywamy, że chcemy uczynić z tego narzędzia jedną z kluczowych funkcji w Trafficie. Wkrótce napiszemy więcej na ten temat w osobnym poście.

zakladka kariera

Po drugie, dodaliśmy moduł raportowania rekrutacji, w którym możecie m.in. zobaczyć przyrost liczby nowych kandydatów w poszczególnych dniach/miesiącach z podziałem na kandydatów dodanych ręcznie i z ogłoszeń o pracę. Możecie także sprawdzić, jaka jest efektywność poszczególnych źródeł, na których publikujecie swoje ogłoszenia o pracę. Wkrótce opowiemy Wam więcej o tej funkcji.

raport

Po trzecie, w raportach rekrutacji wprowadziliśmy także grupowanie ich etapów według ustawionego wcześniej numeru SID. Co to oznacza? W przypadku, gdy stworzyliście w swoim Trafficie wiele różnych ścieżek rekrutacyjnych na różne rodzaje stanowisk, analogicznym etapom możecie przypisać wspólny numer SID, dzięki któremu etapy te będą traktowane jako tożsame, a w rezultacie: sumowane razem w raportach.

Po czwarte, dodaliśmy raportowanie aktywności sprzedażowych według typu aktywności, użytkownika i grupy użytkowników. Na generowanej liście poszczególne wiersze odzwierciedlają użytkownika, a kolumny – typy aktywności. Dzięki temu macie jeszcze lepszy wgląd w to, jak pracuje Wasz zespół.

Po piąte, w miejscach, gdzie pokazujemy zdjęcie kandydata, dodaliśmy obramowanie, którego kolor zależny jest od etapu rekrutacji, na jakim dany kandydat się znajduje. Na pewno ułatwi to orientację wzrokowcom 😉

kolor ustawienia

kolor lista

Po szóste, w zakładce Ustawienia dodaliśmy opcję stworzenia formularza nie powiązanego z żadną rekrutacją. Dzięki niemu możecie skompletować brakujące zgody od kandydatów znajdujących się w Waszej bazie.

Po siódme, w związku z ekspansją na kolejne europejskie rynki, wprowadziliśmy francuską wersję językową Traffita. Bienvenue!

 

Poprawki

Tradycyjnie wprowadziliśmy też kilka poprawek, które na pewno jeszcze bardziej ułatwią Wam pracę z Traffitem:

  • Poprawiliśmy wygląd okna dodawania/edytowania klauzul, a także usunęliśmy problem ze znikającą ikonką aktywnej klauzuli.
  • Ulepszyliśmy widok nagłówka widocznego przy dodawaniu wydarzenia do kalendarza.
  • Naprawiliśmy filtr Grupa uprawnień na liście użytkowników i wprowadziliśmy mechanizm zapisywania ostatnio używanych filtrów we wszystkich raportach.
  • Naprawiliśmy błąd związany z dodawaniem nowego kandydata w szybkim widoku.

Co myślicie o najnowszych ulepszeniach? Dajcie znać w komentarzach!

You Might Also Like