Nowości w TRAFFIT

Nowości w Traffit (tydzień 28)

Co nowego w Trafficie w tym tygodniu?

Nowe funkcje

Pierwszą dużą nowością są maski na polach tekstowych w formularzach aplikacyjnych. Czym są i do czego służą? Ustawienie maski sprawia, że kandydat musi wpisać daną wartość w wybrane pole (np. nr telefonu) w zdefiniowanym przez Was formacie (np. 999999999) oraz długości (np. 9 cyfr). Aby mu to ułatwić, maska jest wyświetlana na polu tekstowym jako podpowiedź, dzięki czemu kandydat nie ma wątpliwości co i jak wpisać.

maska
Jaka z tego korzyść? Przede wszystkim taka, że kandydat – czy to przez przypadek, czy przez niedbalstwo – nie prześle Wam np. numeru telefonu składającego się z liter zamiast cyfr. To samo dotyczy użytkownika Traffita.

Drugą dużą nowością w tym tygodniu jest możliwość ustawienia dowolnego pola w formularzu z danymi kandydata (np. numeru telefonu) jako pola unikalnego, czyli takiego, po którym Traffit rozpozna kandydata. Do tej pory taką funkcję spełniał jedynie adres e-mail, ale od teraz może to być inna dana – wystarczy włączyć odpowiednią opcję. Pamiętajcie jednak, że pole unikalne może być w systemie tylko jedno – jeśli chcecie je zmienić na inną daną, to pojawi się komunikat z potwierdzeniem „To pole jest unikalne”.

pole_unikalne

Co Wam to daje w praktyce? Większą kontrolę nad bazą kandydatów, bowiem Traffit będzie wiedział, którzy kandydaci są zduplikowani i sam scali ich profile w jeden. (System scala kandydatów po imieniu, nazwisku oraz polu unikalnym właśnie).

Trzecią nowością są ikony wyświetlane na liście kandydatów w wybranej rekrutacji, które oznaczają źródło kandydata (dodany z formularza czy wprowadzony ręcznie), zaakceptowaną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, notatkę oraz wydarzenie dodane do kandydata.

ikonki

W ten sposób oszczędzacie czas, bo macie dostęp do ważnych informacji o kandydacie bez potrzeby otwierania jego profilu.

 

Poprawki

Poza nowymi funkcjami wprowadziliśmy także kilka poprawek, które na pewno jeszcze bardziej ułatwią Wam pracę z Traffitem:

  • Poprawiliśmy zapis daty i godziny w formularzu aplikacyjnym.
  • Usprawniliśmy działanie wyszukiwarki aktywności oraz kalendarza.
  • Poprawiliśmy wyświetlanie liczby kandydatów będących na wybranym etapie rekrutacji.
  • Usprawniliśmy podgląd CV w formacie *.docx.
  • Poprawiliśmy sortowanie bazy kandydatów po imieniu oraz nazwisku.

Ponadto zoptymalizowaliśmy sposób, w jaki dodawane są wartości do słowników, a także słowniki używane podczas publikowania ogłoszeń na OLX w miejscu rozwijanej listy.

Co myślicie o wprowadzonych ulepszeniach? Dajcie znać w komentarzach! 🙂

Comments

comments

You Might Also Like